• Nominacje generalskie w dniu 01.03.2021r. w Pałacu Prezydenta RP

     • W dniu 14 maja 2021 r. w Urzędzie Gminy w Boniewie odbyło się wyjątkowe spotkanie na które przybył Pan Marek Wawrzyniak wraz z małżonką i rodzicami. Zaproszonych gości powitał wójt gminy Pan Marek Klimkiewicz.

      W życiu każdego człowieka są chwile, wobec których nie można przejść obojętnie. Otrzymanie przez Pana Marka Wawrzyniaka, absolwenta Szkoły Podstawowej w Osieczu Małym  z rąk Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej nominacji na stopień Generała Brygady, to dla Gminy Boniewo, z którą Pan Marek  Wawyrzyniak rodzinnie i emocjonalnie jest związany, powód do wielkiej dumy. Przedstawiciele Urzędu Gminy w Boniewie, Rady Gminy Boniewo, Zespołu Szkół w Boniewie oraz proboszcz tutejszej parafii złożyli w imieniu własnym oraz Mieszkańców Gminy Boniewo serdeczne gratulacje Panu Generałowi życząc dalszego rozwoju zawodowego, a Rodzicom podziękowali za trud włożony w wychowanie syna.

     • Egzamin ósmoklasisty

     • Dzień dobry Szanowni Państwo w związku z przeprowadzanym w dniach 25,26,27.maja 2021r. egzaminu ósmoklasisty zajęcia w klasach I-VII nie odbędą się. W dniu 24.05.2021r.  hybrydowo do szkoły uczęszczać będą klasy I-III stacjonarnie klasy IV, V, VIB i VIIA - stacjonarnie w szkole, natomiast klasy VIA, VIIB i VIII online w domu. W dniu 28.05.2021r. klasy I-III bez zmian a klasy V, VIA, VIIB i VIII stacjonarnie w szkole, klasy IV, VIB i VIIA nauczanie online w domu. Autokary kursują tak jak było ustalone, rano bez zmian, po lekcjach 12,30 i 13,00 oraz w poniedziałki i wtorki po godz ósmej lekcyjnej w pozostałe dni po godz, 7 lekcyjnej. Pozdrawiam - dyrektor

      Wszyscy uczniowie stawili się na egzamin ósmoklasisty, dziś j. polski

     • Czyściochowe przedszkole

     • Nowa galeria Renata Pawlak: Strona główna: "Czyściochowe przedszkole" została dodana do albumu fotograficznego

      W roku szkolnym 2020/2021 nasze przedszkole realizuje program edukacyjny: „CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE” organizowany przez firmę Rossman w ramach programu: Rosnę! Junior.

      Program ma na celu motywować dzieci do codziennego dbania o higienę osobistą oraz kształtować prawidłowe nawyki higieniczne.

      Krótkie historie bohaterów Czyściochowa przybliżają dzieciom świat codziennej higieny. Każde zajęcia dotyczą innego aspektu higieny:

      1. Higieny jamy ustnej – Królik Higienek

      2. Higieny nosa- Świnka Zakatarzynka

      3. Korzystania z toalety- Kot Pupik

      4. Czystości rąk- Pies Łapson

      5. Kąpieli- Lisica Rudka

      6. Ochrony skóry- Jelonek Gładzio.

       

      Zapraszamy serdecznie do naszej galerii.

     • Koncert pt. Vivat Maj, 3 Maj w wykonaniu artystów Powiatu Włocławskiego

     •  

      3 maja 2021 r. o godz. 15:00 odbył się  koncert online nagranego z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja pt. "Vivat Maj, 3 Maj w wykonaniu artystów Powiatu Włocławskiego". Udział w tym wydarzeniu wzieła  nauczycielka Pani Agnieszka Gawrońska ze swoją córką Joanną absolwentką naszej szkoły. link do filmu; https://www.youtube.com/watch?v=iq38Ii7h8xs

       

     • Zdalne nauczanie

     • Dzień dobry.

      Szanowni Państwo zwracam się do Was z apelem o cierpliwość, wyrozumiałość i zrozumienie kwestii zdalnego nauczania. Wiem, że występują trudności komunikacji elektronicznej, sprzętowej u Państwa w domach. Proszę Państwa musimy przetrwać jakoś ten czas i radzić sobie z tym problemem. Nauczyciel każdego przedmiotu odpowiada za zadawanie treści i ich sprawdzanie zgodnie z podstawą programową. Zgodnie z zaleceniem MEN zaapelowałem do Naszych nauczycieli o rozsądne zadawanie prac do samodzielnej pracy dostosowanej do warunków i możliwości domowych ucznia. Zwróciłem też uwagę aby niektóre przedmioty nie stały się najważniejsze. Jeśli Państwo potrzebujecie jakiejś pomocy lub chcecie Państwo uzyskać jakąś inną informację to proszę o telefon.   Procedury nauczania zdalnego i hybrydowego w załaczniku informacje prawne

       

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ziemi Kujawskiej w Boniewie
   • +48542840125 sekretariat +48508392986 sekretariat +48513083977 dyrektor Zbigniew Łuczak
   • ul. Szkolna 32 87-851 Boniewo 87-851 Boniewo Poland
 • Galeria zdjęć

   brak danych